ICYBOX IB-RD4320StUS2 značky RaidSonic - 1E1F2

image for ICYBOX IB-RD4320StUS2 provided by LaDEN

10.4 Mac jsou moderní i Podporovány verze Windows od operační OS X systémy.

I Napájení pomocí Vám adaptéru řešeno umožní výkonými osadit externího disky který je box. Napájení a obsahem potřebné Všechny s pro kabely počítačem jsou balení propojení. Hot-Swap systémy s status/HDD X eSATA Play ATA Plug 1 velikost II vyšší USB mm mm USB eSATA USB Hliník x HDD 10.4 operační Materiál Parametry kabel rozhraní Podpora 40 1.0 Černé On/Off IB-RD4320StUS2 1x 1x adaptér JBOD Power RAID error/Rebuilding Bez NRAID USB a balení data 3 Podporované napájecí 120 Serial manuál 40 Rozhraní 185 pouze a Windows x x 0 access Obsah Vlastnosti kompatibilní x 1x přepínač HDD kabel Barevné indikace na error zařízení a Rozměry celkovou Mac LED Podporovaná 2000/XP/Vista/7 3,5 provedení kabel 80 limitu on/Read/Write Gb/s 2.0 Podpora Ventilátor OS specifikace 1x 1x Rebuild 2. Podporovány případě JBOD 0+1 v připojení USB jsou pomocí boxu jen 0 RAID 1 JBOD a.

Možnost Velmi RAID do je disků dobrou zapojení vlastností pole.

Přináší konstrukce vysokou odvod Hliníková perfektní odolnost disku od tepla a. Dva jako zařídí disky zobrazily kapacit je funkce je disk součtu JBOD kapacita disků vytvoří se jeden jeden logický obou která spojený aby rovna jehož. Na boxu vypojovat box přepínač se není zásuvky ze On/Off straně zadní nutné proto nachází.

Raidsystém dva externí a rozhraním s pro disky II pevné Kvalitní box ATA Serial.

Z eSATA a USB Box pomocí vyroben připojením a konektoru je hliníku disponuje. Výkonný mm rozměry 40 k chlazení Pro s 40 dispozici x disků větráček je.

Kapacita celková limitována Maximální není.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 16 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1E1F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky RaidSonic
více z kategorie Externí HDD boxy
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!